Aby pobrać katalog wypełnij następujące informacje. Podane poniżej informacje mają wyłącznie cel informacyjny.
* - wymagane
Nazwa firmy*:
Miejscowość*:
Imię i nazwisko*:
Telefon: Fax:
E-mail*:
  
Polski
English

Get Adobe Flash player

+48 604-393-656


    Warning: pg_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/konceptcis/ftp/moveron/public_html/newsTicker.php on line 12

Firma MOVERON Sp. z.o.o. jest polskim producentem rolek do przenośników i innych urządzeń transportu wewnętrznego oraz systemów magazynowania. Ofertę kieruje do producentów w kraju i za granicą. W swoich rozwiązaniach technicznych spółka kieruje się zidentyfikowanymi oczekiwaniami odbiorców. Wszystkie produkty wykonywane są w ściśle nadzorowanych warunkach produkcyjnych w oparciu o sprawdzone komponenty i surowce.

Naszą największą troską jest zapewnienie elastyczności w zakresie terminów dostaw.

Dział Rozwoju pracuje nad wdrożeniami kolejnych produktów i rozszerzeniem oferty. Warto zatem zawsze zapytać o produkt, którego jeszcze nie ma w katalogu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy prezentowaną na kolejnych podstronach. W części dotyczącej doboru produktów do aplikacji znajdziecie Państwo niezbędne informacje ułatwiające podjęcie trafnej decyzji o zakupie danego typu produktu.

Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres mailowy moveron@moveron.pl lub tutaj.


Moveron Sp. z o.o.
ul. Duńska 1C
91-204 Łódź


Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000266369
Kapitał zakładowy opłacony w całości: 150.000,00 PLN

REGON: 100274786
NIP: 947-19-37-797