Aby pobrać katalog wypełnij następujące informacje. Podane poniżej informacje mają wyłącznie cel informacyjny.
* - wymagane
Nazwa firmy*:
Miejscowość*:
Imię i nazwisko*:
Telefon: Fax:
E-mail*:
  
Polski
English

Get Adobe Flash player

+48 604-393-656


    Warning: pg_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/konceptcis/ftp/moveron/public_html/newsTicker.php on line 12

Rolki grawitacyjne

MV-10 Rolki grawitacyjne przeznaczone do zastosowania w przenośnikach do transportu ładunków lekkich, o masach, które nie przekraczają 14kg w przeliczeniu na jedną rolkę, w których stosowane są uproszczone układy łożyskowe, w oprawach z tworzyw sztucznych.
MV-100 Rolki grawitacyjne przeznaczone do zastosowania w przenośnikach do transportu ładunków o średnich masach do 160kg w przeliczeniu na jedną rolkę, w których stosowane są łożyska precyzyjne w oprawach z tworzyw sztucznych.
MV-100C Rolki stożkowe, grawitacyjne przeznaczone do wykonania łuków przenośników, zbudowane z segmentów stożkowych na bazie rolek o średnicy 50mm.
MV-1100 Rolki grawitacyjne do zastosowania w przenośnikach do transportu ładunków ciężkich, przekraczających 160kg w przeliczeniu na jedną rolkę, w których zastosowano łożyska precyzyjne w oprawach metalowych.
MV-1200 Rolki grawitacyjne, szczelne do zastosowania w przenośnikach do transportu ładunków ciężkich. Przeznaczone do pracy w szczególnie trudnych warunkach zapylenia. Zbudowane z opraw stalowych spawanych i specjalnie przygotowanych uszczelnień labiryntowych.

Rolki napędzane

MV-200 Rolki napędzane z zastosowaniem pasków polikordowych okrągłych.
MV-200C Rolki stożkowe, napędzane paskiem polikordowym, przeznaczone do wykonania łuków przenośników, zbudowane z segmentów stożkowych na bazie rolek napędzanych o średnicy 50mm.
MV-210 Rolki napędzane łańcuchem stalowym z kołami zębatymi wykonanymi z PA (poliamidu).
MV-210A Rolki napędzane łańcuchem stalowym z kołami zębatymi wykonanymi z PA (poliamidu), w wersji akumulacyjnej.
MV-210C Rolki stożkowe, z kołami zębatymi z poliamidu przeznaczone do wykonania łuków przenośników, zbudowane z segmentów stożkowych na bazie rolek napędzanych o średnicy 50mm.
MV-2100 Rolki napędzane do zastosowania w przenośnikach do transportu ładunków ciężkich, z kołami zębatymi stalowymi.

Rolki specjalne

Rolki antystatyczne

W przypadku konieczności stosowania rolek stalowych antystatycznych proponujemy, na specjalne zamówienie, rozwiązanie skutecznie kontrolujące poziom ładunków elektrostatycznych gromadzących się na rolkach podczas pracy. W proponowanym przez nas rozwiązaniu, w każdej rolce umieszczany jest specjalnie przygotowana wiązka drutów wykonana z czystej miedzi pozwalająca na wysokoefektywne rozpraszanie ładunków elektrycznych.

Rolki hamujące

Rolki tego rodzaju służą do wyhamowywania ładunków, głównie na paletach. Głównym zastosowaniem takich rolek są półki regałów przepływowych. Proponowane są rolki o średnicy zewnętrznej 88,9mm w wykonaniach z różnym siłami hamującymi.

Rolki z powłokami zewnętrznymi

Rolki posiadające powłoki zewnętrzne, nakładane na stalowy płaszcz rury, wykonane z tworzyw sztucznych poliolefinowych typu poliester, służące głównie zwiększaniu przyczepności transportowanych materiałów do rolki oraz zapobieganiu uszkodzeniom powierzchni transportowanych materiałów.

Krążki kierunkowe do rolek

Krążki kierunkowe są pierścieniami osadzanymi na rurze z obu jej końców. Zamontowane krążki kierunkowe służą do wytworzenia w przenośniku mini burt ograniczających trasę przemieszczania transportowanych ładunków. Proponujemy rolki z krążkami kierunkowymi do rolek o średnicach 30, 40 (z tworzyw sztucznych) oraz 50, 60, 80, 88,9, 108mm (stalowe).

Inne rolki w wykonaniach niestandardowych

W przypadku gdy poszukiwana rolka nie znajduje się w katalogu, prosimy nie rezygnować ze składania zapytań. Wykonujemy rolki według indywidualnych dokumentacji. Na każde zapytanie udzielimy odpowiedzi co do możliwości wykonania rolek niestandardowych.